- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина [мм]: 179 Висота [мм]: 46 Ширина [мм]: 153 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Матеріал ущільнення: Пластмаса Длина паковання [см]: 15.6 Висота паковання [см]: 18.20 Вага нетто [г]: 185 Ширина паковання [см]: 4.90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2889 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 179 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Висота | 46 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 185 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота паковання | 18.20 см |
| Довжина паковання | 15.6 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Ширина паковання | 4.90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 778,50 ₴


