- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина [мм]: 218 Висота [мм]: 40.7 Ширина [мм]: 168 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Матеріал ущільнення: Піна/жорсткий пінопласт Вага нетто [г]: 111 Длина паковання [см]: 17.2 Длина паковання [см]: 17.2 Висота паковання [см]: 23 Висота паковання [см]: 23 Ширина паковання [см]: 4.30 Ширина паковання [см]: 4.30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1036/2 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 218 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 40.7 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 111 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота паковання | 23 см |
| Довжина паковання | 17.2 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Ширина паковання | 4.30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667,50 ₴


