- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.C825.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 48 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Зовнішній діаметр | 283 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 26 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, Grand C4 Spacetourer, Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 71 мм |
| Мін. товщина | 24 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 998,25 ₴


