- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.D223.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 36 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Зовнішній діаметр | 255 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 9.5 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Мін. товщина | 7.5 мм |
| Покриття | з покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 9.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 532,77 ₴


