- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 437539 |
| Виробник | Valeo |
| Країна виробник | Франція |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | CLS, 300C, Viano, G-Class, Vito, C-Class, Commander, Sprinter, Grand Cherokee, R-Class |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø шківів | 50 мм |
| Вага | 8.18 кг |
| Відстань між кріпильними отворами | 172 мм |
| Затискач | B+ |
| Кількість ребер | 7 |
| Напруга | 14 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Положення/градус | L/R |
| Роз’єм/затискач | без роз’єму для лічильника кількості обертів |
| Струм заряджання генератора | 180 |
| Тип кріплення | Чотириточкове кріплення |
| Шківи | зі шківом ременя холостого ходу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 415 ₴

