
Диск гальмівний невентильований Hyundai Ix20, Kia Venga 10-25р Bosch 0 986 479 E68
1 483,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 986 479 E68
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 258 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Мін. товщина [мм]: 8.4 Висота [мм]: 40.5 Ø окружності центрів отворів [мм]: 114.3 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 76 Кількість отворів: 5 Покриття: з лакованим покриттям Покриття: з покриттям Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90 Діаметра отвору до [мм]: 12.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 E68 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 40.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 114.3 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 76 мм |
| Діаметра отвору до | 12.5 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 8.4 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям, з покриттям |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 483,50 ₴
