
Диск гальмівний вентильований Ds 5, 4, 3, Peugeot 3008 I, 208 I-II 04-25р Brembo 09.A185.11
2 934 ₴
- Немає в наявності
- Код: 09.A185.11
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Висота [мм]: 34 Обробка: з високим вмістом вуглецю Товщина гальмівного диска [мм]: 26 Мін. товщина [мм]: 24 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Зовнішній діаметр [мм]: 302 Покриття: з лакованим покриттям Діаметр центрування [мм]: 66 Кількість отворів: 4 Момент затягування [Нм]: 90 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами Прикріплений документ: Інформація щодо монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.A185.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, 308, 208, C4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 66 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Момент затягування | 90 Нм |
| Мін. товщина | 24 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 934 ₴


