
Диск гальмівний вентильований Mercedes E-class, C-class 07-25р Bosch 0 986 479 411
2 068,52 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 986 479 411
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 411 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 57.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Діаметра отвору до | 15.3 мм |
| Мін. товщина | 19.4 мм |
| Обработка | легований/з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 068,52 ₴




