
Диск гальмівний невентильований Renault Laguna III, Latitude 07-25р Bosch 0 986 479 445
5 061 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 986 479 445
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 300 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 61.98 Покриття: змащен. оливою Внутрішній діаметр [мм]: 30 Товщина гальмівного диска [мм]: 11 Ø окружності центрів отворів [мм]: 114 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 83.5 Мін. товщина [мм]: 9.5 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з кільцем датчика ABS Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з підшипником колеса відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 445 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 83.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 114 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кільцем датчика ABS, з підшипником колеса |
| Діаметр центрування | 61.98 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 9.5 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 11 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 061 ₴




