
Колодки гальмівні дискові передні комплект Nissan Navara, Urvan, Pick-Up 81-25р Nipparts J3601037
775,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: J3601037
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J3601037 |
| Виробник | Nipparts |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 49.3 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Nissan, Ford, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Urvan, Vanette, Pick Up, NP300, SVX, Maverick, Terrano, Pathfinder |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 см |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Сторона монтажу | Перед |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775,50 ₴
