
Диск гальмівний передній невентильований MercedEs I23, Mercedes W114 68-91р Roadhouse 6272.00
1 406,81 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6272.00
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6272 |
| Виробник | Roadhouse |
| Зовнішній діаметр | 278 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 63.3 см |
| Діаметр | 278 мм |
| Діаметр центрування | 80 мм |
| Мін. товщина | 10.6 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12.6 мм |
| Кількість отворів | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 406,81 ₴
