- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DT 4.62217 |
| Виробник | Diesel Technic |
| Зовнішній діаметр | 376 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 201 мм |
| Вага | 25060 кг |
| Висота | 138.4 см |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Діаметр центрування | 176 мм |
| Мін. товщина | 37 мм |
| Розмір нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Зад |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 45 мм |
| Кількість отворів | 8 |
| для номера OE | 975 423 0612 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 973,48 ₴






