
Диск гальмівний передній невентильований Opel Corsa B, Kadett D 79-09р Brembo 08.4475.10
1 060,97 ₴
- Немає в наявності
- Код: 08.4475.10
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.4475.10 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 41 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12.5 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Corsa, Kadett, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 60 мм |
| Момент затягування | 110 Нм |
| Мін. товщина | 9.7 мм |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060,97 ₴

