
Диск гальмівний вентильований Citroen Space, Jumpy III, Toyota Proace, 16-25р Starline PB 4500
2 269,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 4500
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип гальмівного диска: з вентиляцією Зовнішній діаметр [мм]: 304 Кількість отворів: 5 Товщина гальмівного диска [мм]: 28 Висота [мм]: 54 Обробка: без обробки Діаметр центрування [мм]: 71 Покриття: з покриттям Мін. товщина [мм]: 26 Діаметр центрування [мм]: 71.1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 4500 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 54 мм |
| Зовнішній діаметр | 304 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Traveller , Expert, Proace, Jumpy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 26 мм |
| Обработка | без обробки |
| Покриття | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 269,50 ₴






