
Диск гальмівний вентильований Ford S-max I, Galaxy II 06-19р Bosch 0 986 479 261
2 770,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 986 479 261
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 300 Ø окружності центрів отворів [мм]: 107.95 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Діаметр центрування [мм]: 63.55 Покриття: з лакованим покриттям Обробка: з високим вмістом вуглецю Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами Діаметра отвору до [мм]: 15.8 Товщина гальмівного диска [мм]: 28 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 52 Мін. товщина [мм]: 26 відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 261 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 52 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, Freelander, XC70, Mondeo, S80, Discovery Sport, Range Rover Evoque |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 107.95 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 63.55 мм |
| Діаметра отвору до | 15.8 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 26 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 770,50 ₴




