
Диск гальмівний вентильований Kia Rio III, Hyundai Accent IV-V, I20 II 10-25р Starline PB 21346
1 261,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 21346
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип гальмівного диска: з вентиляцією Зовнішній діаметр [мм]: 256 Товщина гальмівного диска [мм]: 22 Висота [мм]: 43.7 Діаметр центрування [мм]: 62 Мін. товщина [мм]: 20 Схема розточування / кількість отворів: 4+2 Висота [мм]: 44
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 21346 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio, i20, Accent i25 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 20 мм |
| Схема розточування / кількість отворів | 4+2 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 261,50 ₴








