
Диск гальмівний невентильований Skoda Octavia I-II, Superb II 96-21р Brembo 08.9488.75
2 986,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 08.9488.75
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Діаметр центрування [мм]: 65 Момент затягування [Нм]: 120 Покриття: з лакованим покриттям Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами Кількість отворів: 5 Мін. товщина [мм]: 10 Зовнішній діаметр [мм]: 256 Товщина гальмівного диска [мм]: 12 Тип гальмівного диска: Зі шліцами Тип гальмівного диска: Повн. Висота [мм]: 48 Прикріплений документ: Інформація щодо монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.9488.75 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Golf, Altea |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Момент затягування | 120 Нм |
| Мін. товщина | 10 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | Зі шліцами, Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 986,50 ₴

