- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 146.211-10 |
| Виробник | PETERS |
| Зовнішній діаметр | 434 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34.86 кг |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без кріпильних матеріалів |
| Мін. товщина | 41 мм |
| Сторона монтажу | спереду та ззаду |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 390,82 ₴

