
Диск гальмівний невентильований Hyundai Tucson I, Sonata V, Xg III 98-19р TRW DF4281
2 559 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRW DF4281
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип гальмівного диска: Повн. Зовнішній діаметр [мм]: 262 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Мін. товщина [мм]: 8.4 Діаметр центрування [мм]: 76 Висота [мм]: 61 Кількість отворів: 5 Розмір нарізі: 12,5 Ø окружності центрів отворів [мм]: 114.3 Колір: чорний Діаметр барабану [мм]: 167 Покриття: з лакованим покриттям Знак відповідності нормам: E1 90R-02 C0204/0283
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TRW DF4281 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 61 мм |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Sonata, Tucson, Elantra, Sportage |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 114.3 мм |
| Діаметр барабану | 167 мм |
| Діаметр центрування | 76 мм |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02 C0204/0283 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 8.4 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Розмір нарізі | 12,5 |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 559 ₴

