
Диск гальмівний невентильований Peugeot Partner, 307, 1007, Citroen Xsara 96-25р TRW DF4185
1 209 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRW DF4185
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Покриття: з лакованим покриттям Тип гальмівного диска: Повн. Товщина гальмівного диска [мм]: 9 Зовнішній діаметр [мм]: 247 Мін. товщина [мм]: 7 Діаметр центрування [мм]: 71 Висота [мм]: 35 Кількість отворів: 4 Розмір нарізі: 13 Ø окружності центрів отворів [мм]: 108 Колір: чорний Знак відповідності нормам: E190R-02C0190/0563
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4185 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 247 мм |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 1007, 307, C2, C3, Berlingo, C4, Xsara Picasso, Partner |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 108 мм |
| Діаметр центрування | 71 мм |
| Знак відповідності нормам | E190R-02C0190/0563 |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 7 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Розмір нарізі | 13 |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209 ₴

