Тип гальмівного диска: з вентиляцією Кількість отворів: 4 Зовнішній діаметр [мм]: 280 Діаметр центрування [мм]: 62.2 Висота [мм]: 43.9 Товщина гальмівного диска [мм]: 22 Мін. товщина [мм]: 19.4 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Діаметр отвору 1 [мм]: 12.6 Розмір нарізі 2: M8 Колір: чорний Покриття: з лакованим покриттям Знак відповідності нормам: E1 90R-02 C0176/0003
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF6904 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 43.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Діаметр отвору 1 | 12.6 мм |
| Діаметр центрування | 62.2 мм |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02 C0176/0003 |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 19.4 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Розмір нарізі 2 | M8 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 977,50 ₴

