Тип гальмівного диска: з вентиляцією Товщина гальмівного диска [мм]: 26 Зовнішній діаметр [мм]: 280 Ø окружності центрів отворів [мм]: 114.3 Кількість отворів: 4 Мін. товщина [мм]: 24 Діаметр центрування [мм]: 72 Висота [мм]: 48.8 Розмір нарізі: 13 Колір: чорний Покриття: з лакованим покриттям Знак відповідності нормам: E1 90R-02 C0185/0609
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF7266 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 48.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 114.3 мм |
| Діаметр центрування | 72 мм |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02 C0185/0609 |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 24 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Розмір нарізі | 13 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 113,50 ₴

