- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DAN599 |
| Виробник | Denso |
| Країна виробник | Японія |
| Сумісність з маркою | Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 500l, 500 C, Bravo, Punto, Stilo, Linea, Grande Punto, 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø шківів | 54 мм |
| Вага брутто | 5620 г |
| Виконання бортової мережі | для ТЗ з бортовою мережею 12 В |
| Кількість ребер | 5 |
| Напруга | 14 В |
| Струм заряджання генератора | 105 |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
| Якість | OE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 681,50 ₴



