- Официальный импортер
- 38 точек выдачи с имеющимся товаром и самовывозом
- Бесплатная доставка Новой Почтой при заказе от 2500 грн
- Экспресс-доставка курьером
- Начисление баллов Fishka за каждую покупку: Fishback 4%
- Обмен баллов на скидку: 1 грн. баллами Fishka = скидка 1 грн.
- Требуется помощь в выборе запчасти? Наш специалист быстро поможет подобрать нужную запчасть – обращайтесь!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Діаметр труби | 42 мм |
| Розмір конуса | 27 мм |
| Код запчастини | 35660 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.2 кг |
| Довжина: | 1669 см |
| Довжина зовні | 1737 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з корончастою гайкою |
| Розмір внутрішньої нарізі | M30 x 1,5 |
| Розмір зовнішньої нарізі | M24 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч, Передня вісь праворуч |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Товщина | 110 мм |
| Ширина | 68 см |
| Штанга/підпірний брус | Напрямна штанга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 493,50 ₴

