- Официальный импортер
- 38 точек выдачи с имеющимся товаром и самовывозом
- Бесплатная доставка Новой Почтой при заказе от 2500 грн
- Экспресс-доставка курьером
- Начисление баллов Fishka за каждую покупку: Fishback 4%
- Обмен баллов на скидку: 1 грн. баллами Fishka = скидка 1 грн.
- Требуется помощь в выборе запчасти? Наш специалист быстро поможет подобрать нужную запчасть – обращайтесь!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ERA |
| Код запчастини | 210204A |
| Сумісність з маркою | Rover, Renault, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | Maxi, Orion, Maestro, 17, Escort, Metro, 15, Taunus, Fiesta, Range Rover, Transit, Granada, 1000-Series, Mini, Scorpio, Allegro, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø шківів | 84 мм |
| Ід. № виконання штекера | B+D+W |
| Відстань від шківа до генератора | 37 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Кількість канавок | 1 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Напруга | 14 В |
| Ремінь | без клинового реміну |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Струм заряджання генератора | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴




