- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELSTOCK |
| Код запчастини | 28-5969 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø шківів | 54 мм |
| Ід. № виконання штекера | 0248 |
| Вага нетто | 5.48 |
| Виконання бортової мережі | для ТЗ з бортовою мережею 12 В |
| Діаметр отвору 1 | 11 мм |
| Затискач | M8 B+, L-DFM |
| Кількість ребер | 6 |
| Напруга | 14 В |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Струм заряджання генератора | 100 |
| Шківи | зі шківом ременя холостого ходу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 608,86 ₴


