- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Templin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Відстань між отворами 1 / відстань між отворами 2 | 115/115 |
| Діаметр труби | 50 мм |
| Довжина: | 568 см |
| Діаметр отвору 1 | 19 мм |
| Діаметр отвору 2 | 19 мм |
| Діаметр точок кріплення | 19 мм |
| Відстань між затвердіннями | 115 мм |
| Сторона монтажу | Задня вісь з обох боків, Задня вісь ліворуч, зверху, Задня вісь праворуч |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип керма | Поздовжній важіль підвіски |
| Штанга/підпірний брус | Напрямна штанга |
| з можливістю регулювання | без можливості регулювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 280,96 ₴

