- Официальный импортер
- 38 точек выдачи с имеющимся товаром и самовывозом
- Бесплатная доставка Новой Почтой при заказе от 2500 грн
- Экспресс-доставка курьером
- Начисление баллов Fishka за каждую покупку: Fishback 4%
- Обмен баллов на скидку: 1 грн. баллами Fishka = скидка 1 грн.
- Требуется помощь в выборе запчасти? Наш специалист быстро поможет подобрать нужную запчасть – обращайтесь!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1 986 A00 779 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Multivan, Fabia, Octavia, A3, Transporter, New Beetle, Leon, TT, Golf, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø шківів | 56 мм |
| Ід. № виконання штекера | 61 |
| Виконання генератора | без вакуумного насоса |
| Відстань від шківа до генератора | 39.6 мм |
| Довжина: | 187 см |
| Затискач | B+(M8) |
| Кількість канавок | 6 |
| Напруга | 14 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Струм заряджання генератора | 90 |
| Тип кріплення | Подвійний поворотний кронштейн |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
| рекомендований додатковий ремонт | Клиновий/поліклиновий ремінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 170 ₴




