
Колодки гальмівні дискові Audi Q7, A6 C8, Q8, A8 D5, A7, VW Touareg III 15-25р Optimal BP-12859
4 272 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12859
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 88.6 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Тип | Дискові |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q7, Touareg |
| Кросс-номери | Audi 12859 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Akebono |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення, без контакту попередження про знос |
| Сторона монтажу | Перед |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 272 ₴





