
Колодки гальмівні дискові задні Ford Kuga II, Mondeo V, S-Max II 12-25р Optimal BP-12691
1 230 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12691
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12691 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 48.2 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy, Mondeo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 | 53.2 мм |
| Гальмівна система | Ate - Teves |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴





