
Колодки гальмівні дискові Renault Sandero, Logan II Stepway II 12-25р Optimal BP-12676
865,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12676
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12676 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 42 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 139.8 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Clio, Logan |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 | 43.9 мм |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Обмеження виробника | ATE |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865,50 ₴





