
Колодки гальмівні дискові задні Jeep Patriot, Compass I, Dodge Caliber 90-25р Optimal BP-10537
1 051,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-10537
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10537 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 44.8 мм |
| Товщина | 15.3 мм |
| Ширина | 111.5 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, ASX, Lancer, Flavia, C-Crosser, Outlander, Pajero, Pajero Sport, 4007, 4008, Sebring, Patriot, Grandis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 | 44.9 мм |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина 1 | 91.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 051,50 ₴





