- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10404 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 72.7 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина | 164.4 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Vario |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Perrot |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення, без контакту попередження про знос |
| Сторона монтажу | Зад, Перед |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 858,50 ₴






