
Колодки гальмівні дискові задні VW Jetta IV, Golf Plus, Polo III-VI 87-25р Optimal BP-10066
685,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-10066
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10066 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 52.9 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Ширина | 87.1 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Octavia, A8, Leon, TT, Golf |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Lucas - Girling |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685,50 ₴





