
Колодки гальмівні дискові Rover 200 II, 800, 25 I, 400 I-II, Streetwise 86-06р Optimal BP-09675
1 086 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-09675
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 68.5 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 128.7 мм |
| Тип | Дискові |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover |
| Сумісність з моделлю | Streetwise |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Lucas - Girling |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086 ₴





