
Колодки гальмівні дискові задні Seat Leon III-IV, Alhambra II, Audi Q3 10-25р Optimal BP-12677
1 077 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12677
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12677 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 53 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 103.7 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Sharan, A1, Octavia, Leon, Q3, Alhambra |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта |
| Обмеження виробника | TRW |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 077 ₴





