
Колодки гальмівні дискові Saab 9-3 I-II, 9-3x, Opel Zafira B, Vectra C 98-25р Optimal BP-88800
1 401 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-88800
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 88800 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 69.3 мм |
| Товщина | 20.4 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, 9-3X, Zafira, Croma, 9-3, Vectra |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 | 70.9 мм |
| Гальмівна система | ATE-TEVES |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина 1 | 156.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 401 ₴





