
Колодки гальмівні дискові Volvo C30, V50, S40 II, V40, C70 II 99-19р Optimal BP-12222
1 603,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12222
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12222 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 73 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 155.3 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Volvo, Opel, Ford, Mazda, Saab |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, 9-3X, 9-3, C30, Vectra, C70, Focus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | ATE-TEVES |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 603,50 ₴





