
Колодки гальмівні дискові Bmw 4, X4, 8, 3, X6, 7, X7, X5, X3, 5, 6, 2 15-25р Optimal BP-12818
3 792 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12818
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 117.5 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 124.6 мм |
| Тип | Дискові |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Кросс-номери | OPTIMAL BP12818 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Brembo |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Сторона монтажу | Перед |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 792 ₴





