
Колодки гальмівні дискові задні Suzuki Swift IV-V, SX4 S-Cross, Baleno II 10-25р Optimal BP-12587
1 053 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12587
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12587 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 40.1 мм |
| Товщина | 14.4 мм |
| Ширина | 98.6 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross, Baleno, Swift |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Akebono |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 053 ₴





