
Колодки гальмівні дискові задні Nissan Almera I, Maxima IV-V, QX IV-V 94-04р Optimal BP-12424
732 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12424
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12424 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 46.7 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 105.2 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, 100NX, Cefiro, Primera, I30, G20, Maxima, Almera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Akebono |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732 ₴





