
Колодки гальмівні дискові Seat Exeo, Audi A4 B6, A6 C6, A4 B7, A8 D3 00-13р Optimal BP-12272
1 728 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12272
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12272 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 73 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Ширина | 155.3 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8, A4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | ATE-TEVES |
| Довжина контакту попереджувального сигналу | 220 мм |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина 1 | 156.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 728 ₴





