
Диск гальмівний передній вентильований Honda Jazz I-II, City IV-V 01-20р Starline PB 20772
1 002 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 20772
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 258 Товщина гальмівного диска [мм]: 21 Товщина гальмівного диска [мм]: 21.0 Мін. товщина [мм]: 19.0 Висота [мм]: 39.2 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 64 Сторона монтажу: Перед Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Мін. товщина [мм]: 19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 39.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 002 ₴



