Сторона монтажу: Зад Зовнішній діаметр [мм]: 336 Товщина гальмівного диска [мм]: 22 Товщина гальмівного диска [мм]: 22.0 Висота [мм]: 67.3 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 75 Сторона монтажу: Зад Тип гальмівного диска: з вентиляцією Ø окружності центрів отворів [мм]: 120 Внутрішній діаметр [мм]: 185 Мін. товщина [мм]: 20.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 67.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 336 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 120 мм |
| Внутрішній діаметр | 185 |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 20.4 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 485,50 ₴




