Покриття: з лакованим покриттям Тип гальмівного диска: з вентиляцією Товщина гальмівного диска [мм]: 32 Зовнішній діаметр [мм]: 306 Мін. товщина [мм]: 30 Висота [мм]: 47 Кількість отворів: 6 Діаметр центрування [мм]: 109 Ø окружності центрів отворів [мм]: 137 Розмір нарізі: M12 x 1,25 Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF7305S |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 47 мм |
| Зовнішній діаметр | 306 мм |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 137 мм |
| Діаметр центрування | 109 мм |
| Кількість отворів | 6 |
| Мін. товщина | 30 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Розмір нарізі | M12 x 1,25 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 082,50 ₴


