Тип гальмівного диска: з вентиляцією Зовнішній діаметр [мм]: 280 Товщина гальмівного диска [мм]: 25 Кількість отворів у диску: 5 Висота [мм]: 50.5 Висота [мм]: 50.6 Діаметр центрування [мм]: 67.9 Покриття: з покриттям Мін. товщина [мм]: 23 Вага нетто [кг]: 6.35
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 6.35 |
| Діаметр центрування | 67.9 мм |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Мін. товщина | 23 мм |
| Покриття | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 148 ₴





