
Диск гальмівний задній Renault Clio I-III, Megane II, Modus, Wind 90-25р Starline PB 3189
1 867,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 3189
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 240 Товщина гальмівного диска [мм]: 8 Висота [мм]: 80 Діаметр отвору [мм]: 52.3 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 52 Сторона монтажу: Зад Тип гальмівного диска: Повн. Покриття: змащен. оливою Довжина паковання [см]: 25.8 Ширина паковання [см]: 25.6 Висота паковання [см]: 18.4 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Мін. товщина [мм]: 7 Вага [кг]: 9.89
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S PB 3189 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 240 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Megane |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Вага | 9.89 кг |
| Висота паковання | 18.4 см |
| Довжина паковання | 25.8 см |
| Діаметр отвору | 52.3 мм |
| Діаметр центрування | 52 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 7 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 8 мм |
| Ширина паковання | 25.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 867,50 ₴

