- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 25 1020 |
| Виробник | Mann Filter |
| Зовнішній діаметр | 250 мм |
| Внутрішній діаметр | 158 мм |
| Висота | 535 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| № артикула рекомендованого приладдя | CF 1480 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 444,50 ₴

