
Колодки гальмівні дискові задні комплект Mazda 3, CX-30, MX-30 18-25р Optimal BP-13014
1 270,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-13014
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Висота | 51 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 122.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX30, MX-30 |
| Кросс-номери | OPTIMAL BP13014 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 | 43.3 мм |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Сторона монтажу | Зад |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Гальмівна система | Teves |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270,50 ₴





