Зовнішній діаметр [мм]: 259 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Товщина гальмівного диска [мм]: 10.0 Висота [мм]: 44.1 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 64 Сторона монтажу: Зад Тип гальмівного диска: Повн. Внутрішній діаметр [мм]: 163 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Діаметр отвору [мм]: 16.0 Мін. товщина [мм]: 8.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 44.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 259 мм |
| Код запчастини | SPB1403 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 163 |
| Діаметр отвору | 16 мм |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 8.4 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520,50 ₴




